Wie komt op de biologie reunie

Uitgenodigd E-mailadres Telefoon Komt
Adriënne de Waal adriennede.waal@gmail.com  nee
Ans van Pelt bleijs@planet.nl 06-20090770 Ja
Ariette van Bennekum a.m.van.bennekum@iaf.nl 050-5351905 Ja
Bart Jordi bartjordi@casema.nl  0618131540  Ja
Carolien calz@hetnet.nl  ja
Davy de Rijke karengerritsen@gmail.com
Dirk Koppenaal  dkoppenaal@ziggo.nl  06-27744482  ja
Egbert Panman egbert.panman@belchim.com
Elmer van Krimpen evkrimpen@hotmail.com
Elske van de Fliert e.vandefliert@uq.edu.au
Elly Langewis e.a.langewis@gmail.com  0302889531  ja, niet 100% zeker
Franca Zeegers franchan@online.nl  06-49025189  ja
Frank Bles f.bles@orange.nl
Fred Sweep Fred.Sweep@radboudumc.nl Ja
Geert-Jan Roebers gj@roebers.nl  030-2724063 / 06-22440905  ja, ws. tot 17.00
Gerard van Laere gerard.van.laere@hetnet.nl
Gerrit van Voorst g.vanvoorst@planet.nl  0302544618  Ja
Hans van Rijnberk jrijnberk@ziggo.nl  0302889531  ja, niet 100% zeker
Herbert Kuyvenhoven herbert.kuyvenhoven@provincie-utrecht.nl  030-6665261  Ja
Jaap Schelvis jaap.schelvis@planet.nl
Jacqueline van der Gugten info@alcedohuidtherapie.nl
Jan Andries Post j.a.post@uu.nl
Jan-Willem Kok j.w.kok@med.umcg.nl
José Versteeg-van Oosten jose.versteeg@gmail.com
Juliette Post info@demenner.nl  nee
Klasien Postma klasienpostma@gmail.com  06 1666 75 90  ja
Leonie de Vries Leoniedevries@xs4all.nl  0640474168  ja
Leo Spoormakers ldh.spoormakers@prvlimburg.nl
Lisette Enserink roosense@hetnet.nl
Margreet Meeldijk famstokman@tiscali.nl  Ja, maar misschien pas met eten
Marianne Grooten mariannegrooten@xs4all.nl  0384236803 en 0625486465  ja
Mark Tuijl mtuijl@home.nl
Matthijs van de Schaft m.vandeschaft@tiscali.nl  ja
Pascal Oude Weernink p.a.oude.weernink@pl.hanze.nl
Paul Slingerland p.slingerland@hccnet.nl
Peter Stokman famstokman@tiscali.nl  Ja, maar misschien pas met eten
Petra van den Elsen elsen@xs4all.nl  030 6377748  ja
Pim van Kesteren pimvankesteren@hetnet.nl
Renée van der Wilk rvdwilk2@planet.nl 0649674872 Ja, glutenvrij
Rene Koene rene.koene@gmail.com
Rien Dorland rien.dorland@xs4all.nl
Rianne Nooteboom r.nooteboom@svszeist.nl  0513404667  Ja, eet alleen biologisch vlees en anders vegetarisch.
Rudi Hendriks r.hendriks@erasmusmc.nl  Misschien
Tineke Zaadnoordijk hallo@titi.nl
Toon de Kroon A.I.P.M.deKroon@uu.nl  nee
Vincent van Zeijst vincent-van.zeijst@minbuza.nl;vanzeijst@casema.nl